15 فوریه

جراحی زیبایی واژن بعد از زایمان

جراحی زیبایی واژن بعد از زایمان

جراحی زیبایی واژن یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی در زنان می باشد. در این مقاله در ارتباط با انواع جراحی زیبایی واژن با شما صحبت خواهیم نمود.

جراحی-زیبایی-واژن-بعد-از-زایمان 

جراحی زیبایی واژن برای تنگ کردن واژن

برای انجام جراحی زیبایی واژن باید به بهترین جراح زیبایی واژن مراجعه نمایید تا با اطمینان کامل اقدام به جراحی زیبایی واژن کنید. یکی از مزایای جراحی واژن را می توان به تنگ کردن آن اشاره کرد.

چه کسانی کانديد جراحی زيبايی واژن می باشند؟

بیشتر خانم هایی که با افزایش سن، بارداری و زایمان، کاهش و افزایش وزن و یا مشکلات ژنتیکی دارای واژنی شل و افتاده هستند و همچنین این مشکلات باعث شده است تا واژن آن ها از حد معمولی گشادتر گردد، کاندید جراحی زیبایی واژن هستند. با انجام این نوع از جراحی زیبایی می توان لذت جنسی و رضایت همسر را افزایش داد. همچنین در افرادی که از عفونت های مکرر واژن و رحم رنج می برند، می توانند کاندید مناسبی برای جراحی زیبایی واژن باشند.

لازم به ذکر است در خانم هایی که زایمان طبیعی و زایمان سزارین را تجربه کرده اند، می توانند جراحی زیبایی واژن بعد از زایمان را انجام دهد، البته باید با مشورت متخصص زنان زمان مناسب تعیین شود.

نحوه انجام جراحی زیبایی واژن

 تمام زمان مورد نیاز برای انجام جراحی چیزی حدود1تا 2 ساعت به طور می انجامد. حتی خانم هایی که به افتادگی رحم و مثانه مبتلا هستند نیز می توانند جراحی زیبایی واژن انجام دهند.

در خانم هایی که زایمان های طبیعی متعددی داشته اند، واژن تغییر اندازه داشته و در اصطلاح باز و گشاد شده است. برای درمان این عارضه می توانید نزد دکتر امام جمعه متخصص زنان و زایمان جراحی زیبایی واژن بعد از زایمان انجام دهید تا این عارضه را درمان نمایید.

شرایط انجام جراحی زیبایی واژن بعد از زایمان

جراحی زیبایی واژن را نمی توان بلافاصله بعد از زایمان انجام داد باید تا زمان بهبودی زخم های داخلی بعد از زایمان صبر شود و سپس بعد از تجویز متخصص زنان این جراحی تحت بی هوشی عمومی و یا بی حسی موضعی انجام گیرد.  گفته می شود که انجام جراحی زیبایی واژن زیر نظر متخصص زنان اعمال می شود. جراحی زیبایی واژن حدود 1 ساعت به طول می انجامد. متذکر می شویم که این پروسه در خانم هایی که از افتادگی رحم و افتادگی مثانه رنج می برند نیز این جراحی صورت می گیرد.

بعد از جراحی زیبایی واژن فرد می تواند به فعالیت های روزانه خود برگردد. اما انجام رابطه جنسی به مدت 2 ماه توصیه نمی شود. برای آن که از نتیجه جراحی خود راضی باشید به تمامی توصیه ها در خصوص مراقبت های بعد از جراحی زیبایی واژن توجه نمایید.

جراحی زیبایی واژن بعد از زایمان طبیعی

یکی از مسایلی که ذهن اکثر خانم ها و علی الخصوص زنان جوانان را به خود جلب کرده جراحی زیبایی واژن بعد از زایمان طبیعی است که  این عمل با اهداف زیبایی و درمانی صورت می گیرد. این جراحی علاوه بر بهبود ظاهر واژن به بهبود اختلالات و ناهنجاری های دوران یائسگی نیزکمک شایانی می نماید. توصیه می شود که قبل از انجام این پروسه حتما با یک متخصص زنان و زایمان حاذق و باتجربه مشورت های لازم را بنمایید تا جای هیچ گونه شبهه ای برای متقاضی وجود نداشته باشد، و این عمل را با دیدی آگاهانه انجام دهد.

مزایای جراحی واژن بعد از زایمان طبیعی

  • برطرف نمودن شلی و افتادگی واژن
  • سفید کردن واژن
  • افزایش میل جنسی حین مقاربت
  • اصلاح تیرگی ناحیه تناسلی
  • بهبود گشادی واژن
  • کوچک کردن لابیاهای بدفرم

شایان ذکر است که بگوییم خانم ها بعد از زایمان طبیعی دچار گشادی واژن می شوند که با رعایت تغذیه مناسب و تمرینات کگل عوارض کاملا برطرف نمی شود و به همین جهت به جراحی زیبایی واژن به منظوراصلاح این عارضه می پردازند. باید بگوییم که این پروسه در بهبود روابط جنسی و مقاربت نیزکمک می کند، و زوج در حین مقاربت لذت می برند.

زمان  جراحی زیبایی واژن بعد از زایمان طبیعی

ابتدا متذکر می شویم خانم ها با زایمان طبیعی و هم چنین زایمان سزارین ( ضعیف شدن بافت های کف لگن باعث شلی و افتادگی واژن در این زایمان می شود) باعث تغییراتی در بدنشان می شوند که این تغییرو دگرگونی در شکل واژن نیز تاثیر بسزایی می گذارد. برای جراحی و ترمیم واژن بهتر است تا زمان بهبود بخیه های داخلی یعنی 3 ماه بعد از زایمان صبور باشند و بعد از این که بخیه ها کاملا جذب شد نسبت به این جراحی اقدام نمایند.

جراحی-زیبایی-واژن-بعد-از-زایمان

برخی اقدامات قبل از جراحی زیبایی واژن 

قبل از زمان جراحی چنانچه عارضه ای از جمله، ترشحات واژن، بوی نامطبوع، التهاب، کبودی و… را داشته باشند باید توسط متخصص زنان و زایمان باتجربه به رفع این عارضه بپردازند و سپس برای جراحی زیبایی واژن اقدام نمایند. متقاضی در صورت داشتن جراحی  زیبایی قبل از این پروسه حتما باید اطلاع دهد.

برخی اقدامات بعد از جراحی زیبایی واژن

این عمل هیچ گونه عوارض جانبی حادی به همراه ندارد و در صورت مراجعه به متخصص زنان و زایمان خبره و ماهر از دوران نقاهت کوتاه مدتی نیز برخوردار خواهد بود. اما در صورت مشاهده ای هر گونه علائم غیر طبیعی حتما باید به متخصص مراجعه شود و علت را درمان نماید.

 برای جراحی زیبایی واژن بعد از زایمان می توانید به خانم دکتر الهام امام جمعه، متخصص زنان و زایمان مراجعه نموده و  برای دریافت مشاوره با شماره های  ۲۲۶۲۲۰۴ – ۳۳۳۰۳۷۲۷ تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید.

سایر خدمات دکتر الهام امام جمعه متخصص زنان و زایمان

زایمان طبیعی

زایمان سزارین

درمان ناباروری

لابیاپلاستی

جراحی زیبایی واژن

و…

شما عزیزان در شبکه های اجتماعی می توانید ما را دنبال کنید ، راه های ارتباطی ما در تلگرام و اینستاگرام

کانال تلگرام متخصص زناناینستاگرام متخصص زنان

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.
با تشکر، مدیریت سایت دکتر امام جمعه ، متخصص زنان

پاسخ

3 + یازده =

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان تماس بگیرید