27 نوامبر

هود ریداکشن

هود ریداکشن

منظور از جراحی هود ریداکشن چیست؟ آیا این احتمال وجود دارد بعد از جراحی هود، حس جنسی از بین برود؟عمل جراحی بر روی یک اندام جنسی ضروری که حاوی 14000 پایانه عصبی است می تواند بسیار طاقت فرسا و خطرناک باشد. با این حال، هودکتومی یا هود ریداکشن ممکن است انتخاب مناسبی برای افزایش رضایت، احساس و عملکرد جنسی شما باشد. این روش با کاهش مقدار بافت کلاهک کلیتورال، تحریک جنسی و توانایی شما را، برای ارگاسم، افزایش می دهد. اگر از ظاهر ناحیه ژنیتال خود ناراضی هستید، اگر پوست اضافی که روی کلیتوریس شما را می پوشاند اعتماد به نفس شما را کاهش داده و بر زندگی جنسی شما تأثیر می گذارد، جراحی هود ریداکشن می تواند به شما کمک کند.

هود ریداکشن چیست؟

کلیتوریس ممکن است توسط پوست اضافی پوشانده شود، که می تواند باعث مشکل در پوشیدن لباس های تنگ و کاهش لذت جنسی شود. کاهش کلاهک کلیتورال که به عنوان هودکتومی یا هود ریداکشن نیز شناخته می شود، پوست اطراف کلیتوریس شما را کاهش می دهد.

هود ریداکشن

روش کار در عمل هود ریداکشن

هودکتومی یک روش جراحی است که میزان پوستی را که، روی کلیتوریس را می پوشاند کاهش می دهد. این عمل با بی حسی موضعی یا بی هوشی انجام می شود و رضایت و عملکرد جنسی را بهبود می بخشد. پس از کوتاه کردن هود کلیتورال و برداشتن بافت اضافی، کلیتوریس برجسته ‌تر می‌شود و راحت ‌تر تحریک می‌شود. این امر می تواند ارگاسم را برای یک زن آسان تر کند و سلامت جنسی او را به طور کلی بهبود بخشد.هود ریداکشن، عملکردهای حیاتی بسیاری برای برانگیختگی، احساس و رضایت جنسی دارد.

هود ریداکشن

چرا برخی از بانوان به جراحی هودکتومی نیاز دارند؟

آناتومی طبیعی و اثرات پیری می تواند باعث شود که پوست روی کلیتوریس برآمده یا برجسته به نظر برسد. کلاهک کلیتورال ممکن است بیرون زده، به لباس گیر کند یا در حین رابطه جنسی باعث ناراحتی شود. همچنین می تواند ناحیه را به گونه ای برجسته به نظر برساند که شبیه یک آلت تناسلی کوچک باشد. علاوه بر این، برای برخی از زنان، پوست اضافی روی کلیتوریس باعث کاهش حس و کاهش لذت جنسی می شود.

اگر از ظاهر فرج خود ناراضی هستید، اگر پوست اضافی که روی کلیتوریس شما را می پوشاند اعتماد به نفس شما را کاهش داده و بر زندگی جنسی شما تأثیر می گذارد، جراحی هود می تواند به شما کمک کند. جراح زیبایی زنان با برداشت پوست اضافی در این ناحیه،  سبب بهبود ظاهر ناحیه تناسلی و بازگرداندن اعتماد به نفس به شما می شود.

مدت زمان نقاهت جراحی هود ریداکشن

این جراحی به نسبت یک جراحی سبک است، اما شما باید استراحت کنید و به مدت دو هفته از ورزش و بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید. برای بهبود زخم ها باید حداقل به مدت چهار هفته از رابطه جنسی خودداری کنید.مقداری درد، تورم و کبودی در هر جراحی طبیعی است. متخصص زنان آنتی‌بیوتیک‌هایی را برای محافظت در برابر عفونت و تسکین درد، تجویز می کند که باید طبق دستور العمل مصرف کنید.

پاسخ

شش + هفت =

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان تماس بگیرید