18 نوامبر

هزینه ی عمل زیبایی واژن

هزینه ی عمل زیبایی واژن

عمل زیبایی واژن، از جمله عمل های پرطرفدار و محبوب در بین بانوان است؛ زیرا زیبا سازی واژن و رفع عیوب آن، اعتماد به نفس در زنان را افزایش داده و در پی آن، رابطه ی جنسی بهتری را نیز تجربه خواهند کرد. عمل های زیبایی واژن به چند دسته تقسیم می شوند: لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، کلیتوروپلاستی و … که هر کدام به زیباسازی بخشی از واژن و ناحیه ی ژنیتال می‌پردازند. با توجه به نوع عمل و یکسری موارد دیگر، هزینه ی جراحی نیز  متفاوت خواهد بود.

هزینه ی عمل زیبایی واژن

عمل های زیبایی واژن

بعضی از خانم‌ها در قسمت واژینال خود مشکلاتی دارند که این عیوب یا ظاهری هستند و از لحاظ زیبایی مشکلاتی به وجود می آورند، و یا عیوبی هستند که سبب اذیتی و ناراحتی در زنان می شود و باید آنها را درمان کرد؛ مشکلاتی که اگر درمان نشوند، می‌توانند حتی در مواردی خطرناک باشند.

انواع عمل های جراحی زیبایی واژن

۱_ لابیاپلاستی: لابیاپلاستی، عملی است که در آن به اصلاح فرم لابیا، کوچک کردن آنها، برش بخش‌های اضافه ی لابیا و … می‌پردازند. این عمل با جراحی و لیزر قابل انجام است. بعد از انجام لابیاپلاستی ظاهر لابیا زیبا می شود و در نتیحه شکل کلی واژن نیز بهبود می یابد.

۲_عمل کلیتوروپلاستی: در عمل کلیتروپلاستی، بخش های اضافه و آویزان شده ی کلیتوریس را برش می زنند و در نتیجه این کار، کلیتوریس که یک عضو کامل جنسی در زنان است، در معرض لمس بیشتر قرار می‌گیرد و به لذت بیشتر در رابطه ی جنسی منجر خواهد شد.
۳_ عمل واژینوپلاستی: در عمل واژینوپلاستی، به تنگ کردن کانال واژن می‌پردازند. گاهی واژن در زنان بر اثر عوامل مختلفی چون زایمان، رابطه ی جنسی متعدد، بارداری، ژنتیک و … گشاد می شود و این گشاد شدن، برای آنها و شریک جنسیشان آزاردهنده خواهد بود. در این عمل قسمت های اضافی داخلی واژن را برش زده و دو طرف را به هم بخیه می کند. بعد از انجام این عمل و بهبودی کامل، رابطه ی جنسی برای زنان، بسیار لذت بخش تر خواهد بود.

هزینه عمل جراحی زیبایی واژن

هزینه ی عمل های جراحی زیبایی واژن، با هم متفاوت هستند و به عوامل گوناگونی بستگی دارد. عواملی چون:
۱_ نوع عمل جراحی زیبایی واژن

۲_ مواد مصرفی در حین عمل زیبایی واژن

۳_ مکان انجام اعمال جراحی زیبایی واژن

۴_تبحر پزشک و تجربه ی آن

۵_ همزمانی چند عمل جراحی زیبایی با یکدیگر

هزینه ی چند عمل جراحی زیبایی واژن با هم

قطعاً زمانی که شما بخواهید به یک باره، تمامی عیوب واژن خود را برطرف کنید و چند عمل را با یکدیگر انجام بدهید، هزینه ی جراحی بالاتر خواهد رفت. اما مزیتی که این کار دارد، این است که شما با یک بار مراجعه و یک بار جراحی و بیهوشی یا بی‌حسی، تمامی مشکلات ناحیه ی ژنیتال را حل کرده و دیگر نگرانی از این بابت نخواهید داشت.

هزینه ی عمل جراحی واژینال در زنان کاملا متغیر است و نمی توان رقم خاصی را برای آن در نظر گرفت. تعیین هزینه ی نهایی جراحی زیبایی واژن، بر عهده ی پزشک متخصص زنان است، که بعد از مراجعه ی شما و معاینه ی کامل واژن آن را تعیین خواهد کرد.

پاسخ

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان تماس بگیرید