05 ژانویه

مراقبت های بعد از عمل واژینوپلاستی

مراقبت های بعد از عمل واژینوپلاستی

مراقبت های بعد از عمل واژینوپلاستی چیست؟ چه کنیم که بعد از عمل تنگ کردن واژن از نتایج آن رضایت داشته باشیم؟ به طور حتم مراقبت های بعد از عمل، تاثیر بسیار بالایی در رضایت شما بعد از جراحی دارد، پس اگر تصمیم به جراحی واژینوپلاستی دارید ادامه این مطلب را مطالعه کنید. واژینوپلاستی جراحی است که به شما امکان می دهد دستگاه تناسلی خود را به حالت طبیعی قبل تبدیل کنید.جراحی واژینوپلاستی را می توان همزمان با سایر اقدامات زیبایی انجام داد.برای داشتن یک نتیجه ایده ال بعد از واژینوپلاستی گاهی ممکن است جراح زیبایی زنان انجام برخی از جراحی های زیبایی ناحیه ژنیتال را پیشنهاد کند.

مراقبت های بعد از عمل واژینوپلاستینتایج بعد از جراحی

ایجاد واژن با عمق کافی برای ایجاد روابط جنسی

کلیتوریس، میزان در دسترس قرار بودن خوبی برای تحریک دارد.

انجام جراحی هودکتومی

در نتیجه فرد بعد از این جراحی می تواند بهبود قابل توجه ای در حین روابط جنسی خود داشته باشد.

مراقبت های بعد از عمل واژینوپلاستی

عمل واژینوپلاستی نیاز به مراقبت دارد، بهتر است فرد تا آخر عمر در برنامه روزانه خود این مراقبت ها را قرار دهد. مراقبت شامل یک برنامه منظم که شامل، توجه به بهداشت ناحیه تناسلی است. پیروی از این روال تأثیر قابل توجهی در نتایج جراحی شما خواهد داشت.

بخیه هایی که در جراحی زده می شوند همگی قابل جذب هستند و نیازی به کشیدن ندارند، اما به هر حال بهتر است  محل بحیه ها تمیز و خشک نگهداری شوند.

با تایید متخصص زنان فرد 24 ساعت بعد از جراحی می تواند فعالیت های روزمرگی خود را انجام دهد.

داروهای تجویز شده شامل آنتی بیوتیک ها باید طبق دستور جراح زیبایی زنان سرساعت مصرف شوند.

انجام رابطه جنسی بعد از واژینوپلاستی تا یک ماه تا دو ماه ممنوع است، برای شروع روابط جنسی، حتما با متخصص زنان خود مشورت کنید.

به هیچ وجه در دوران نقاهت از تامپون استفاده نکنید.

استخر حمام آب داغ تا بهبودی کامل توصیه نمی شود.

ورزش  و فعالیت سنگین تا دو ماه بعد از عمل ممنوع است، پیاده روی سبک بلامانع است .

تا جای ممکن بهتر است تا بهبودی کامل، رژیم غذایی خود را طوری تنظیم کنید که از یبوست جلوگیری شود.

استفاده از پیوند در جراحی های زیبایی زنان

گاهی جراح بررسی می کند که به اندازه کافی پوست ناحیه تناسلی در جراحی جوابگو نیست که این مشکل تنها به دلیل جراحی های ناموفق ابتدایی هستند که بافت به طور کامل از بین می رود، در این شرایط می توان یک پیوند پوست اضافی را از قسمت دیگری از بدن (پشت ، ران ، باسن) برداشت و به واژن پیوند زد. در صورت لزوم پیوند پوست، جراح به شما توصیه می کند که معاینه فیزیکی خود را انجام دهید. ناحیه پیوند پوست ممکن است پس از بهبودی، تغییر رنگ جزئی داشته باشد.

دوره نقاهت بعد از عمل واژینوپلاستی

بر اساس جراحی های انجام شده دوره نقاهت تعیین می شود، در صورتی که جراحی صورت گرفته باشد بین 1 تا 3 روز است  و لازم است فرد در این مدت توجه بیشتری داشته باشد. گاهی نیز افراد جهت تنگ کردن واژن خود از لیزر استفاده می کنند، لازم به ذکر است که لیزر توانایی تغییر بافت را ندارد تنها جهت شلی های خفیف می توان مورد استفاده قرار گیرد، اگر فرد تنگ کردن واژن را با لیزر انجام دهد، دوره نقاهتی نخواهد داشت .

پاسخ

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان تماس بگیرید