10 ژانویه

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی زنان

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی زنان

منظور از مراقبت های بعد از جراحی زیبایی زنان چیست؟ چه کنیم تا از نتایج جراحی زیبایی واژن خود لذت ببریم؟ یکی ار سوالات پرتکرار اغلب مراجعین به مطب دکتر الهام امام جمعه در رابطه با آزمایشات و مراقبت های قبل و بعد از عمل های زیبایی زنان است، عمل هایی مثل لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، پرینورافی  چه آزمایشاتی لازم است قبل از جراحی،  بیمار انجام دهد؟

یکسری از آزمایشات که مربوط به خون است و اختلالات خونی که ویروس های خون را بررسی می کند، توسط متخصص زنان برای بیمار تجویز می شود.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، سری از آزمایشات که مربوط به این ویروس می باشد، لازم است انجام شود.

لازم به ذکر است که، خیلی از این جراحی ها عمل های درمانی محسوب می شود و نمی توان آن ها را در دسته عمل های زیبایی معرفی کرد.

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی زنان

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی واژن

هر بافتی که آسیب می بیند، سه تا چهار هفته زمان نیاز دارد تا ترمیم پیدا کند، خیلی از بیماران این سوال را دارند که در طول این سه تا چهار هفته درمان، این امکان وجود دارد که جلسات لیزر انجام شود؟ در پاسخ به این عزیزان باید گفت، بهتر است اجازه دهید بافت آسیب دیده عمل ترمیم را انجام دهد و بعد از آن می توانند جلسات لیرز خود را تکمیل کنید.

شستشوی روزانه ناحبه تناسلی بعد از عمل جراحی زیبایی زنان

لازم است تا بعد از جراحی زیبایی واژن، روزانه بافت را شستشو دهید، این شستشو می تواند توسط محلول های موجود در بازار انجام شود و یا از شامپو بچه استفاده کنید، سپس بعد از شستشو لازم است با کمک سشوار ناحیه مورد نظر را کاملا خشک کنید سپس در مرحله اخر می توانید برای ترمیم بافت خود با مصرف به موقع آنتی بیوتیک هایی که توسط متخصص زنان خود تجویز کرده است، کمک کنید.

نزدیکی بعد از جراحی زیبایی زنان

نزدیکی بعد از جراحی تا 40 روز ممنوع است، زیرا بافت آسیب دیده هنوز ترمیم نشده است و نزدیکی زودتر از این زمان می تواند نتیجه جراحی شما را تحت تاثیر قرار دهد.همچنین ورزش کردن خصوصا ورزش های سنگین در طول دوران نقاهت توصیه نمی شود.

خلاصه ای از مراقبت های بعد از جراحی زیبایی واژن

جراحی های زیبایی زنان علاوه بر خاصیت درمانی می تواند تاثیر زیبایی و جوانسازی واژن داشته باشد. البته در صورتی که این سری از جراحی ها توسط فرد متخصص و مجرب در این زمینه انجام شود. مراقبت های بعد از جراحی های زیبایی زنان بسته به نوع آن متفاوت است، در هر حال جراح زیبایی شما در خصوص مراقبت های بعد از جراحی زیبایی زنان توصیه هایی به بیمار می دهد گه به شما در خصوص کوتاه کردن این دوران کمک می کند.

پاسخ

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان تماس بگیرید