26 جولای

درمان ارگاسم

درمان ارگاسم

منظور از اختلال ارگاسم شرایطی است که فرد در رسیدن به ارگاسم دچار مشکل می شود. این مشکل حتی در مواردی که تحریکات جنسی کافی وجود دارد، دیده می شود .اختلال عملکردی ارگاسم هم زنان و هم مردان را درگیر می کند، در ادامه به بررسی اختلال ارگاسم و روش های درمان آن می پردازیم.

منظور از ارگاسم چیست؟

ارگاسم احساس تحریک شدید در هنگام تحریک جنسی است. که می تواند از نظر شدت ، مدت و فرکانس در افراد مختلف متفاوت باشند. ارگاسم با تحریک جنسی بسیار کم هم ممکن است رخ دهد ، اما گاهی اوقات تحریک بسیار بیشتری لازم است.

بسیاری از خانم ها حتی پس از تحریک جنسی فراوان ، در رسیدن به ارگاسم با شریک جنسی خود مشکل دارند.

اختلال عملکرد ارگاسمی همچنین به آنورگاسمی یا اختلال ارگاسمی زنان معروف است.

عوامل تاثیر گذار در اختلال ارگاسم

اینکه بخواهیم علت مشخصی را برای اختلال ارگاسم بیان کنیم دشوار است ،  معمولا بانوان به دلیل عوامل جسمی ، عاطفی یا روانی در رسیدن به ارگاسم مشکل دارند.  اما اگر بخواهیم این موارد را لیست کنیم، شامل موارد زیر است:

افزایش سن در بانوان

شرایط پزشکی ، مانند دیابت

سابقه جراحی های زنان ، مانند تجربه هیسترکتومی

استفاده از برخی از داروهای خاص

احساس شرم در حین رابطه

شرایط روانی افراد

عزت نفس ضعیف

مشکل در رابطه

و…

علائم اختلال ارگاسم

به طور حتم از علائم اختلال در ارگاسم، عدم توانایی در رسیدن به اوج لذت جنسی در حین رابطه است. این اختلال در صورت عدم درمان و بی توجهی می تواند به مراتب زمینه ساز بروز مشکلات بسیاری باشد.

چهار نوع اختلال عملکرد ارگاسمی وجود دارد؛ که شامل:

آنورگاسمی اولیه: شرایطی که هرگز فرد ارگاسم را تجربه نکرده است .

آنورگاسمی ثانویه: مشکل در رسیدن به ارگاسم .

اضطراب موقعیتی: شایع ترین نوع اختلال عملکرد ارگاسمی است. در این نوع اختلال فرد تنها در شرایط خاص ارگاسم را تجربه می کند .

آنورگاسمی عمومی: عدم توانایی در رسیدن به ارگاسم تحت هر شرایطی ، حتی اگر فرد بسیار برانگیخته باشد و تحریکات جنسی کافی باشد.

درمان ارگاسم

درمان اختلال عملکرد ارگاسم به علت بروز آن بستگی دارد. ممکن است لازم باشد:

هرگونه بیماری اساسی پزشکی را درمان کنید.

داروهای ضد افسردگی را تغییر دهید.

مشاوره زوجین یکی دیگر از گزینه های درمانی محبوب است.در این جلسه مشاوره علت اصلی تشخیص و بهترین راهکار درمان برای آن ارائه می شود.

در بعضی موارد ممکن است از هورمون درمانی استروژن استفاده شود. استروژن برای افزایش حساسیت به افزایش میل جنسی یا میزان گردش خون به دستگاه تناسلی کمک می کند.

درمان خشکی واژن، گاهی بانوان به دلیل خشکی واژن دچار اختلال ارگاسم می شوند .

گاهی نیزبرخی از بانوان دچار واژینیسموس هستند،با درمان واژینیسموس می توان به راحتی اختلال ارگاسم را درمان کرد.

برجسته کردن نقطه جی با تزریق ژل و فیلر از دیگر راه های بهبود ارگاسم در افراد است.

همچنین گشادی واژن سبب بروز اختلال در ارگاسم می گردد، خوشبختانه راهکار های بسیاری در حوزه زیبایی و درمانی زنان وجود دارد که به راحتی می توان از آن ها استفاده کرد .

جراحی کلیتوریس، از دیگر راهکار های درمان ارگاسم است .

این ها تنها تعدادی از روش های درمان ارگاسم بود که بیان کردیم ، انجام جراحی های زیبایی زنان به روش های مختلف همگی می توانند در افزایش اعتماد به نفس و در نتیجه ارگاسم بهتر کمک کننده باشد .

تزریق چربی به نقطه جی

همانطو که گفته شد، از مشکلات شایع در میان زنان، نرسیدن به اوج لذت جنسی یا ارگاسم است، که از علت های اصلی طلاق نیز می باشد. رسیدن به اوج لذت جنسی، سبب ادامه ی رابطه زناشویی موفق و نزدیک شدن زن و مرد به هم می شود. زناشویی موفق در بین زوجین، در زندگی آنها تاثیر بسیار خوبی می گذارد. نقطه ی جی در واژن زنان، از نقاط مهمی است که در رسیدن به ارگاسم نقش زیادی دارد.

ارگاسم در زنان

رسیدن به اوج لذت جنسی و یا ارگاسم در خانم ها، به صورت های گوناگونی می‌تواند اتفاق بیفتد. بعضی از زنان با تحریک کلیتوریس می‌توانند به ارگاسم برسند، دخول واژینال نیز از راه های رایج رسیدن به ارگاسم در زنان است. گروهی هم با ترکیب هر دو روش به ارگاسم میرسند. نقطه ی جی در زنان نیز، یکی از محل هایی در واژن است که تحریک آن منجر به ارگاسم میشود.

نقطه ی جی کجاست و چگونه می‌شود آن را تقویت کرد؟

نقطه جی در ناحیه ی ژنیتال در سقف واژن و در دو سانتی متری داخل آن قرار گرفته است. این قسمت کمی برجسته تر از سایر نقاط واژن می باشد. در نقطه ی جی، نورون های عصبی بسیار زیاد می باشند و نقطه ی حساسی در بدن زنان است. گاهی نقطه ی جی به تقویت نیاز دارد. خوشبختانه در عصر حاضر، از طریق روش‌های گوناگونی می توان مشکلات ارگاسم را حل نمود.

چرا باید نقطه ی جی را تقویت کنیم؟

با تقویت نقطه جی،فرد در هر پوزیشنی که باشد، بیشتر تحریک می‌شود و در نتیجه امکان رسیدن به ارگاسم بالا می‌رود. امروزه با تزریق فیلر و ژل به نقطه جی در واژن، میتوان این قسمت را تقویت کرد و حساسیت آن را بالا برد.

نرسیدن به ارگاسم

نرسیدن به ارگاسم در خانم ها، علت های متفاوتی می تواند داشته باشد. از جمله خشکی واژن، شل شدگی واژن و…
بدشکلی ها و شل شدن و گشادی واژن را می‌توان با لابیاپلاستی، پرینورافی و واژینوپلاسی رفع کرد. همچنین با تقویت نقطه ی جی در واژن، می توان بهترین و موثرترین راه را، برای افزایش میل جنسی و رسیدن به ارگاسم در زنان ایجاد کرد.

آیا نقطه جی مهم است؟

متاسفانه بسیاری از خانم ها، از اهمیت این نقطه غافل اند و نمی‌دانند که تقویت این نقطه تا چه حد می‌تواند، شانس رسیدن به ارگاسم در آنها را بالا ببرد.
میل جنسی زنان با بالا رفتن سن، زایمان های طبیعی و عوامل دیگر تغییر می‌کند و اغلب کاهش میل جنسی رخ می‌دهد. پزشکان متخصص، با تزریق چربی و فیلر به نقطه جی، رسیدن به ارگاسم را تا حدود زیادی آسان‌تر می‌کنند.

فواید تزریق چربی به نقطه جی

این تزریق فایده های زیادی دارد که از مهمترین آنها، ارگاسم بهتر و بالاتر در زنان است. که این امر سبب افزایش اعتماد به نفس در زنان نیز می‌شود. همچنین ارگاسم‌ زنان کیفیت رابطه زناشویی را بالا خواهد برد.

انواع ژل ها و مواد تزریقی به نقطه جی

ژل ها و فیلر ها به سه گونه اند: موقت، دائمی و نیمه موقت.
۱_ موقت: در این روش ژل تزریقی پس از گذشت مدت محدودی، خاصیت خود را از دست می دهد و نیاز به تمدید مجدد دارد. ماندگاری ژل موقت معمولاً بین ۳ تا ۱۲ ماه است.
۲_ نیمه موقت: ژل ها و پرکننده های پری متیل متاکریلات نیمه موقت هستند.
۳_ژل های دائمی: این ژل ها ماندگاری ۵ ساله دارند و روشی عالی برای تقویت نقطه جی می‌باشند.

سخن آخر

تزریق به نقطه ی جی از بهترین روش‌ها در تقویت ارگاسم است. اما در مواردی که:
۱_ فرد باردار است.۲_ شیرده می باشد.۳_ آلرژی شدید دارد.۴_عفونت مثانه دارد.۵_ اختلال خونریزی دارد. ۶_آتروفی پوست دارد. ۷_ اختلال روانی دارد. ۸_ افرادی که به ژل حساسیت دارند و…
نباید این تزریق را انجام دهند.

پاسخ

3 + 12 =

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان تماس بگیرید