03 ژانویه

جراحی زیبایی ناحیه ژنیتال

جراحی زیبایی ناحیه ژنیتال

منظور از جراحی زیبایی ناحیه ژنیتال چیست؟ چه جراحی هایی را می توان در این دسته قرار داد؟ آیا جراحی زیبایی واژن شامل بیمه می شود؟ معمولا بانوانی که به مطب دکتر الهام امام جمعه مراجعه می کنند این قبیل سوالات را دارند، به همین دلیل در ادامه به بررسی جراحی زیبایی ناحیه ژنتیال و اینکه این جراحی باید توسط چه پزشکی انجام شود، می پردازیم.

زیبایی واژن زنان

با گذشت زمان ناحیه تناسلی خانوم ها بر اثر گذر زمان یا زایمان مکرر، شل شدگی و افتادگی واژن و… دست خوش تغییرات میشود. کسانی که مشکلاتی از این قبیل دارند جراحی لابیاپلاستی انجام میدهند که لابیاهای نامتقارن را بهبود میبخشد. بزرگی لابیامینورها باعث مشکلاتی از جمله فعالیت ورزشی و پوشیدن لباس های تنگ، برقراری رابطه جنسی و… میشود که بهتر است جراحی لابیاپلاستی انجام بگیرد. این جراحی در اتاق عمل و در بیهوشی کامل انجام میشود. همچنین میتوانند با استفاده از لیزر درمانی و بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی مشکلات لابیاها را رفع نمود. لابیا پلاستی با ار اف که لیزر حرارتی است لابیاهای بزرگ را برش میدهد بدون اینکه بعد از جراحی هیچ برش و زخمی ایجاد شود. عمل زیبایی کلیتوریس برای زنانی است که بدلیل اینکه پوست کلیتوریس آن ها از حد معمول آن ها بزرگتر است و باعث شده است لذت رابطه جنسی را حس نکنند که عمل زیبایی کلیتوریس یا هودکتومی را انجام میدهند که حس جنسی خوبی به همراه دارد. این عمل برای کسانی که چین های اضافی دارند هم انجام میشود.
جراحی پرینورافی هم ابتدا برشی در امتداد دیواره واژن و ناحیه پرینه انجام میشود و پوست واژن را از بافت های زیرین جدامیکند. و پوست های اضافی و شل شده را بر میدارد و دیواره پشتی واژن را به هم نزدیک میکند و دهانه واژن تنگ تر میشود.

جراحی های هم زمان با پرینورافی

بسیاری از خانوم ها به دلیل اینکه یکبار بیهوشی و دوره نقاهت را سپری کنند جراحی هایی همزمان باهم انجام میدهند که برخی از این ها به این ترتیب است: جراحی خارج کردن رحم، جراحی برداشتن لوله ها و تخمدان ها، جراحی ترمیم پرولاپس رحم و…

جراحی واژینوپلاستی

یکی دیگر از روش های عمل زیبایی در واژن زنان است. با افزایش سن واژن حالت ارتجاعی را دیگر ندارد و برای جلوگیری از این مشکل، تمرینات ورزشی کگل تاثیر بسیاری روی روند بهبود این مشکل دارد ولی در بسیاری از موارد هم این تمرین نتیجه ای ندارد و امکان دارد اثرات منفی هم داشته باشد. با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های بسیاری برای درمان این مشکلات بوجود آمده است که از جمله این روش ها جراحی واژینوپلاستی است که برای سفتی و تنگ کردن واژن استفاده میشود.

جراحی زیبایی زنان

جراح زیبایی زنان

بهترین جراح زیبایی زنان باید در زمینه تغییرات عملکردی و آناتومیکی کف لگن زنان و در نتیجه زایمان، پیری و سایر عوامل تخصص داشته باشد.

بسیاری از  زنان از تغییر در عملکرد جنسی و زیبایی ظاهری دستگاه تناسلی خود شکایت دارند.یک جراح زیبایی زنان خوب و با تجربه باید با بیمار مشاوره کند تا بتواند بهترین تصمیم برای درمان را داشته باشد.

حوزه زنان، زایمان و زیبایی پیشرفت بسیار زیادی داشته است، تا بتوان با ترمیم واژن، عملکرد جنسی که به دنبال زایمان و یا پیری رخ می دهد را بهبود بخشید.

جوانسازی واژن

از اولین روش ها در جراحی زیبایی ژنیتال ، جوان سازی واژن است که برای درمان سندرم شلی واژن  انجام می شود. از نظر علمی نشان داده شده است که افتادگی بر عملکرد جنسی تأثیر می گذارد و هنگام ترمیم واژن، عملکرد جنسی بهبود می یابد.

جراحی زیبایی دستگاه تناسلی زنان همچنین شامل اقدامات زیبایی برای بهبود ظاهر زیبایی ناحیه خارجی واژن است. روش های دیگر شامل لابیاپلاستی، جراحی لابیامینور، کاهش یا افزایش لبیا ها، ترمیم داخل رحمی واژن و … می باشند.

در حال حاضر جراحی  لابیاپلاستی بیشترین روند رو به رشد را در بین جراحی های زیبایی زنان داشته است.

تاثیر جراحی زیبایی ژنیتال بر ارگاسم

خیلی از بانوان با ورود به سنین یائسگی و یا قبل از آن از عدم رضایت خود در روابط جنسی صحبت می کنند،از نظر علمی ثابت شده است که ظاهر دستگاه تناسلی زن بر اعتماد به نفس تأثیر می گذارد. اکنون زنان قادر به انتخاب گزینه هایی برای تغییر ظاهر خارجی ناحیه واژینال خود هستند. اما اینکه بخواهیم بیان کنیم با جراحی زیبایی زنام روابط جنسی خود را از دست می دهید و یا به دست می آورید اشتباه است. زیرا ارگاسم به ذهن و افکار بانوان بستگی دارد شما می توانید تنها با کمک جراحی های زیبایی زنان از جمله جراحی کلیتوریس تنها اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و یا کلیتوریس را که در برخی از بانوان در دسترس نبوده است، برای تحریک در دسترس قرار دهید.

ترمیم جراحی های زیبایی زنان

چه کنیم تا بعد از جراحی های زیبایی زنان نیاز به ترمیم نباشد؟ خوب مسلما افراد همه تمایل دارند از نتیجه جراحی خود رضایت داشته باشند و نیاز به ترمیم نداشته باشند. برخی از عمل های زیبایی زنان همچون تزریق چربی به واژن و … برای نتیجه بهتر نیاز به ترمیم دارند.اما گاهی افراد بعد از جراحی هایی همچون لابیاپلاستی از ظاهر ناحیه ژنیتال خود رضایت ندارند، برای آنکه احتمال نیاز به ترمیم لابیاپلاستی را از بین ببرید، بهتر است در انتخاب جراح زیبایی زنان خود دقت کنید، یک جراح زیبایی زنان خوب باید با کمک تکنیک های نوین بهترین نتایج را برای شما داشته باشد .

پاسخ

12 − 12 =

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان تماس بگیرید