09 نوامبر

تقویت نقطه ی جی در زنان

تقویت نقطه ی جی در زنان

تقویت نقطه ی جی در زنان چگونه امکان پذیر است؟ در به ارگاسم رسیدن زن در رابطه ی جنسی، عوامل مختلفی نقش دارند. اما نقطه ی جی، یک ناحیه در واژن زن است که برخی اعتقاد دارند، وجود آن برای رسیدن به اوج لذت جنسی لازم می باشد. جالب است بدانید که بعضی هم معتقدند این نقطه اصلاً وجود ندارد. در ادامه توضیحات بیشتری راجع به نقطه ی جی و تقویت آن برای شما خواهیم گفت.

نقطه ی جی در کجای واژن زن قرار دارد؟

نقطه ی جی را میتوان با انگشت حس کرد. این نقطه در قسمت داخلی واژن و در عمق دو و نیم تا پنج سانتی متری دیواره جلویی قرار دارد. اگر می خواهید امتحان کنید و بدانید که این نقطه در واژن شما قرار دارد یا نه، باید به دنبال یک نقطه زبر و تقریباً گرد باشید، که اندازه ی آن به اندازه ی یک نخود فرنگی است.

تقویت نقطه ی جی در زنان

آیا نقطه ی جی در طول رابطه ی جنسی حس می شود؟

این مورد برای هر خانم می‌تواند متفاوت باشد. یعنی شما یا این نقطه را حس می‌کنید یا حس نمی‌کنید! اگر نقطه جی در واژنتان باشد، زمانی که لگنتان را بلند کنید، احتمالاً آن را حس خواهید کرد. بعد از پیدا کردن این نقطه در بدنتان، خودتان باید متوجه شوید که این لمس این نقطه، برایتان آزار دهنده است و یا لذت بخش.

نقطه جی و ارگاسم در بانوان

بسیاری از زنان معتقدند که با تحریک نقطه ی جی می‌شود به ارگاسم رسید. در زمان ارگاسم با لمس نقطه ی جی، یک مایع که تقریبا مشابه به ادرار می باشد از مجاری پیشابراه خارج می شود. بعضی از متخصصان نیز معتقدند که این مایع یک نوع ادرار می باشد که با تحریک جنسی و ارگاسم، تغییرات شیمیایی در آن اتفاق می افتد.

تقویت نقطه ی جی با تزریق ژل

تزریق ژل به بدن در گذشته بیشتر برای از بین بردن پیری پوست، افتادگی ها و چین و چروک ها بوده است. اما امروزه از تزریق ژل جهت جوانسازی واژن و  قسمت های مختلف بدن، مانند زیر چشم، گونه، اطراف لب، دستگاه تناسلی و نقطه ی جی استفاده می‌گردد. دلیل تزریق ژل به نقطه جی، افزایش و بالا بودن بالا بردن کیفیت ارگاسم در زنان است. بانوان با این تزریق در زمان رابطه ی جنسی اوج لذت را تجربه خواهند کرد.

تزریق ژل به نقطه ی جی چگونه صورت می گیرد؟

تزریق به نقطه ی جی از راهکارهایی است که برای بالا بردن احتمال ارگاسم در زنان انجام می‌شود؛ در واقع خیلی از مشکل ها و معضلات زناشویی که در نتیجه ی به ارگاسم نرسیدن زن ایجاد می‌شود، با تزریق نقطه‌ جی و  رسیدن به ارگاسم، حل خواهد شد. گفتنی است این روش در طول زمان بسیار کم، بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی صورت می‌گیرد.

ماندگاری تقویت نقطه‌ ی جی

بسته به روشی که برای تقویت نقطه ی جی استفاده می‌گردد، ماندگاری نیز متفاوت است. در صورتی که با تزریق ژل این ناحیه تقویت شود، تا چهار ماه ماندگاری دارد. اما در صورت تقویت با چربی، ماندگاری بالاتری صورت خواهد گرفت.

چه زنانی نباید تزریق به نقطه ی جی را انجام دهند؟

۱_ زنانی با آلرژی شدید

۲_زنانی که عفونت مثانه دارند.

۳_بانوان باردار

۴_ بانوان شیرده

۵_بانوانی که آتروفی پوست دارند.

۶_ در صورت مصرف اکوتان در ۶ ماه گذشته

۷_ افراد مبتلا به اختلال روانی

۸_ زنانی که به ژل حساسیت دارند.

۹_ در صورت ابتلا به اختلال خونریزی

سخن آخر

بسیاری از بانوان تصور می کنند که تزریق به نقطه ی جی بسیار دردناک خواهد بود. اما گفتنی است به دلیل استفاده از بی حسی قبل از انجام تزریق به این نقطه، بیمار هیچ دردی را احساس نخواهد کرد و بلافاصله می تواند کارهای عادی خود را در پیش بگیرد.پس اگر در رسیدن به ارگاسم مشکل دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما این روش را امتحان کنید.

پاسخ

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان تماس بگیرید